47C ASPV OA Šumperk

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 224) 2032185 D45C 47C6850 Ženčáková Marie 63.00 70.00 Kč neregistro ( 223) 433098 D45C 47C6050 Felklová Jarmila 67.00 70.00 Kč neregistro ( 221) 52462 H45C 47C6100 Ženčák Jaroslav 77.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 40) 52669 H55C ADA5506 Jelínek Roman 41.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 18) 1400441 HDR AOP0900 Holas Štěpán 0.00 40.00 Kč ( 73) 889275 HDR AOP0601 Jelínek Jakub 0.00 40.00 Kč ( 117) 52666 H55C AOP5701 Kostka Evžen 13.00 70.00 Kč ( 116) 8799 H12C AOP0201 Kostka Jiří 16.00 40.00 Kč ( 248) 8811 H55C AOP5801 Pavelek Luděk 23.00 70.00 Kč ( 149) 52290 DH10N AOP0600 Borunský Matěj 25.00 40.00 Kč ( 71) 8715 H35C AOP6401 Jelínek Jan 28.00 70.00 Kč ( 72) 889280 H12C AOP0101 Jelínek Jan 32.00 40.00 Kč ( 74) 49494 D35C AOP7452 Krasnokutská Magda 32.00 70.00 Kč ( 99) 889315 H65C AOP4201 Sedlář Vladimír 33.00 70.00 Kč ( 37) 515407 D35C AOP7150 Hájková Jitka 38.00 70.00 Kč ( 147) 428264 H35C AOP7402 Borunský Tomáš 40.00 70.00 Kč ( 120) 53278 D21C AOP7951 Gallo Martina 42.00 70.00 Kč ( 16) 51195 DH10N AOP0651 Holasová Barbora 43.00 40.00 Kč ( 51) 410174 H10C AOP0302 Čech Vít 46.00 40.00 Kč ( 115) 52453 D35C AOP7151 Kostková Jana 52.00 70.00 Kč ( 15) 232139 H21L AOP7802 Holas Tomáš 53.00 70.00 Kč ( 38) 515149 D14C AOP0050 Hájková Lenka 59.00 40.00 Kč ( 247) 418625 D14C AOP0051 Pavelková Ema 68.00 40.00 Kč ( 84) 8796 H21L AOP7301 Kovalčík Tomáš 69.00 70.00 Kč ( 246) 49405 D45C AOP6851 Pavelková Michaela 71.00 70.00 Kč ( 45) 352349 H35C AOP6702 Tesař Jiří 80.00 70.00 Kč ( 17) 51190 D35C AOP7853 Holasová Šarka 84.00 70.00 Kč ( 46) 331752 H14C AOP9900 Tesař Vojtěch 84.00 40.00 Kč ( 24) 52664 D35C AOP7052 Sedlářová Pavla 94.00 70.00 Kč ( 52) 2045206 D14C AOP9951 Čechová Klára 98.00 40.00 Kč ( 85) 51198 D10C AOP0453 Kovalčíková Anna 101.00 40.00 Kč ( 39) 51321 D12C AOP0350 Hájková Lucie 104.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1570.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 500) 416152 D18C AOV9550 Fukalová Martina 1.00 100.00 Kč ( 216) 361939 D16C AOV9850 Fukalová Hana 15.00 70.00 Kč ( 441) 515430 H21L AOV6901 Mielec Jaromír 43.00 70.00 Kč ( 307) 428234 H21L AOV9401 Rohel Marek 59.00 70.00 Kč ( 215) 232136 D35C AOV7051 Fukalová Radmila 98.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 257) 51471 P3 ASU7101 Šneider Miroslav 0.00 40.00 Kč ( 259) 416716 P3 ASU0001 Šneiderová Lucie 0.00 40.00 Kč neregistro ( 260) 9132 HDR ASU0000 Šneider Kvido 0.00 40.00 Kč neregistro ( 258) 920686 H16C ASU9747 Kašpar Jakub 4.00 70.00 Kč ( 254) 301698 H10C ASU0447 Bartášek Tomáš 19.00 40.00 Kč ( 255) 53112 H10C ASU0448 Štoudek Martin 55.00 40.00 Kč ( 252) 886719 H14C ASU0047 Prudík Lukáš 68.00 40.00 Kč ( 256) 980353 H35C ASU7001 Prudík Jiří 86.00 70.00 Kč ( 253) 53003 D10C ASU0398 Šneiderová Daniela 95.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 376) 49455 H55C BFM5301 Zeman Ludvík 31.00 70.00 Kč ( 425) 2059750 D12C BFM0151 Svobodová Barbora 56.00 40.00 Kč ( 424) 49467 H45C BFM6701 Svoboda Martin 59.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 182) 52171 H65C BOV4802 Sikora Miroslav 12.00 70.00 Kč ( 90) 52174 H65C BOV4401 Ptáček Jiří 27.00 70.00 Kč ( 237) 51370 H55C BOV4901 Dvořák Vlastimil 51.00 70.00 Kč ( 183) 52178 D55C BOV4852 Sikorová Marie 68.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 308) 52744 H21K CEL5628 Špičák František 10.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 9) 896971 P3 HAV7050 Vébrová Šárka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 181) 49305 H65C HAV4201 Beneš Karel 3.00 70.00 Kč ( 10) 515058 H12C HAV0200 Vébr Tomáš 4.00 40.00 Kč ( 233) 232145 D18C HAV9650 Kaděrová Vendula 9.00 70.00 Kč ( 511) 2023963 H21L HAV8608 Preissler Adam 25.00 100.00 Kč ( 8) 515066 H35C HAV7103 Vébr Radek 32.00 70.00 Kč ( 404) 881004 H21L HAV8801 Sochor Jan 51.00 70.00 Kč ( 231) 49428 D35C HAV7051 Kaděrová Barbora 62.00 70.00 Kč ( 36) 8815 D35C HAV6751 Vričanová Sylva 66.00 70.00 Kč ( 111) 336721 H35C HAV5701 Jakobi Zdeněk 68.00 70.00 Kč ( 232) 301297 H14C HAV0000 Kaděra Vojta 82.00 40.00 Kč ( 403) 515436 H35C HAV6301 Sochor Tomáš 82.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 780.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180) 53827 H35C HLV6404 Sedláček Jaroslav 24.00 70.00 Kč ( 76) 416088 H55C HLV4801 Peška Antonín 37.00 70.00 Kč ( 179) 416084 D35C HLV7060 Sedláčková Jana 56.00 70.00 Kč ( 77) 53832 D21C HLV8451 Bláhová Kateřina 57.00 70.00 Kč ( 161) 416086 D45C HLV6856 Končáková Kateřina 61.00 70.00 Kč ( 160) 53856 H45C HLV6321 Končák Jaroslav 75.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 211) 51939 H65C HOB4701 Klech Josef 57.00 70.00 Kč ( 213) 4684 D55C HOB5551 Ledabylová Alena 80.00 70.00 Kč ( 212) 301308 D55C HOB5655 Krumpholcová Jarmila 89.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 495) 52599 P3 HSU5050 Čadilová Alena 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 87) 49364 P3 JPV8077 Ratiborská Veronika 0.00 40.00 Kč ( 91) 2050497 T5 JPV7925 Vlach Pavel 0.00 40.00 Kč ( 92) 234492 HDR JPV0777 Vlachová Zuzana 0.00 40.00 Kč ( 337) ? P3 JPV6350 Honkyšová Eva 0.00 40.00 Kč neregistro ( 439) 410337 P3 JPV8687 Smékalová Ivana 0.00 40.00 Kč ( 524) 210440 T5 JPV8237 Vlach Jan 0.00 40.00 Kč ( 319) 2045211 H12C JPV0101 Dadák Petr 12.00 40.00 Kč ( 97) 52595 H21L JPV7927 Hodač Karel 19.00 70.00 Kč ( 434) 1602629 H21L JPV8201 Otrusina Jiří 23.00 70.00 Kč ( 438) 231357 H10C JPV0303 Minx Oliver 25.00 40.00 Kč ( 335) 234582 H16C JPV9707 Honkyš Pavel 28.00 70.00 Kč ( 336) 439233 H14C JPV9912 Honkyš Jan 42.00 40.00 Kč ( 83) 9998666 H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 69.00 70.00 Kč ( 110) 52498 H45C JPV6112 Jeřábek Luboš 73.00 70.00 Kč ( 460) 52870 H21L JPV8917 Dudík Petr 73.00 100.00 Kč ( 467) 2045209 D45C JPV5959 Papoušková Radka 81.00 100.00 Kč ( 98) 231316 D14C JPV0066 Lugrová Natalie 86.00 40.00 Kč ( 166) 52864 D45C JPV6363 Vavrečková Ivana 91.00 70.00 Kč ( 463) 234537 H14C JPV9917 Janečka Viktor 94.00 60.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 175) 218973 HDR JZL0700 Kundrata Vít 0.00 40.00 Kč ( 174) 53353 H12C JZL0201 Kundrata Jan 34.00 40.00 Kč ( 324) 53801 H55C JZL5201 Chromčák František 53.00 70.00 Kč ( 172) 53360 D35C JZL7351 Kundratová Jana 68.00 70.00 Kč ( 173) 218974 D14C JZL0051 Kundratová Lucie 74.00 40.00 Kč ( 325) 53332 D55C JZL5450 Chromčáková Ivana 83.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 330.00 Kč

KAR SK Karlovice

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 410) 301254 HDR KAR7650 Stiborová Blanka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 415) 206457 HDR KAR0550 Kujová Vendula 0.00 40.00 Kč neregistro ( 416) 301248 H55C KAR5501 Kuja Ivan 15.00 70.00 Kč ( 409) 301259 H35C KAR7601 Stibor Zbyněk 18.00 70.00 Kč ( 408) 51950 H55C KAR5001 Pospíšil Karel 19.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

KON KOB Konice

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 312) 8904 H55C KON5713 Komínek Jaroslav 3.00 70.00 Kč ( 64) 8898 D18C KON9572 Vlachová Eliška 17.00 70.00 Kč ( 464) 52720 H35C KON6919 Huňka Karel 26.00 100.00 Kč ( 189) 361976 D16C KON9898 Vlachová Kateřina 36.00 70.00 Kč ( 187) 52718 H10C KON0404 Beneš Jindřich 49.00 40.00 Kč ( 109) 2020738 D35C KON6969 Vlachová Olga 58.00 70.00 Kč ( 186) 515427 D12C KON0272 Kličková Anna 59.00 40.00 Kč ( 108) 361996 H45C KON6431 Vlach Josef 65.00 70.00 Kč ( 167) 433100 H35C KON6111 Grepl Ladislav 70.00 70.00 Kč ( 188) 361927 H14C KON9915 Beneš Miroslav 72.00 40.00 Kč ( 239) 995816 D21C KON7852 Otrubová Johana 75.00 70.00 Kč ( 322) 52420 D35C KON6285 Dittrichová Lenka 76.00 70.00 Kč ( 185) 52412 D45C KON5887 Smičková Eva 77.00 70.00 Kč ( 20) 330675 H35C KON7219 Procházka Josef 88.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 920.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 229) 52626 HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 40.00 Kč ( 492) 52641 H21L KRN8203 Kopec Tomáš 17.00 100.00 Kč ( 228) 411761 H45C KRN5401 Hrouza Jan 37.00 70.00 Kč ( 446) 886824 H21L KRN8505 Rychlý Pavel 37.00 70.00 Kč ( 86) 52623 H45C KRN5201 Hrouza Tomáš 49.00 70.00 Kč ( 493) 52533 D21C KRN8456 Kopcová Michaela 66.00 100.00 Kč ( 339) 52627 D21C KRN8383 Jiříčková Bětka 72.00 70.00 Kč ( 340) 52625 H21L KRN8100 Hrouza Jan 79.00 70.00 Kč ( 447) 995815 D21C KRN8559 Rychlá Pavlína 81.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 280) ? HDR KSU0888 Reichlová Pavla 0.00 40.00 Kč ( 281) ? HDR KSU0850 Reichlová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 284) ? P3 KSU7667 Stryková Vlasta 0.00 40.00 Kč neregistro ( 285) 2058462 HDR KSU7552 Tomanková Martina 0.00 40.00 Kč ( 298) 2058480 H10C KSU0401 Štábl Adam 1.00 40.00 Kč ( 289) 446437 H10C KSU0606 Štábl Patrik 10.00 40.00 Kč ( 303) 51309 H12C KSU0202 Reichl Martin 10.00 40.00 Kč ( 276) 446419 H16C KSU9707 Knypl Jaroslav 16.00 70.00 Kč ( 302) 2053547 H12C KSU0306 Stryk Štěpán 20.00 40.00 Kč ( 277) 2058483 D18C KSU9559 Habigerová Radka 21.00 70.00 Kč ( 292) 52616 H55C KSU4900 Komárek Jaromír 21.00 70.00 Kč ( 275) 446440 H16C KSU9800 Havlíček Ondřej 24.00 70.00 Kč ( 274) 2053582 D16C KSU9888 Habigerová Jana 27.00 70.00 Kč ( 290) 49316 DH10N KSU0502 Tomanek Lukáš 28.00 40.00 Kč ( 288) 53652 DH10N KSU0656 Stryková Karolína 34.00 40.00 Kč ( 306) ? H21K KSU7500 Stryk Martin 37.00 70.00 Kč neregistro ( 287) 886275 H35C KSU7001 Habiger Petr 48.00 70.00 Kč ( 293) 53670 H14C KSU0049 Grulich Ondřej 48.00 40.00 Kč ( 297) 446448 H10C KSU0404 Pavelka Ondřej 52.00 40.00 Kč ( 286) 446432 H35C KSU7501 Štábl Roman 54.00 70.00 Kč ( 304) 229473 H14C KSU0013 Šafář Vojtěch 56.00 40.00 Kč ( 279) 886292 H21L KSU9045 Janů Zdeněk 57.00 70.00 Kč ( 291) 443076 D10C KSU0494 Šánová Julie 59.00 40.00 Kč ( 278) 2058482 H21L KSU9202 Jílek Jakub 61.00 70.00 Kč ( 273) 446436 H14C KSU9900 Gedeon Dominik 62.00 40.00 Kč ( 299) 2058487 D10C KSU0393 Tesařová Tereza 63.00 40.00 Kč ( 305) 53649 H14C KSU0012 Hajduk Jakub 66.00 40.00 Kč ( 300) 53659 D10C KSU0363 Hlupá Petra 67.00 40.00 Kč ( 301) 446409 D10C KSU0353 Hegedüšová Viktorie 75.00 40.00 Kč ( 296) 446430 D10C KSU0464 Knyplová Tereza 81.00 40.00 Kč ( 283) 49418 D35C KSU7787 Štáblová Michaela 86.00 70.00 Kč ( 294) 446428 D10C KSU0484 Skoumalová Petra 87.00 40.00 Kč ( 295) 446415 D10C KSU0474 Bartošová Anna 97.00 40.00 Kč ( 282) 52617 D35C KSU7793 Smolíková Kateřina 102.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1720.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 100) 53681 H55C KVS5301 Hrbas Vladimír 5.00 70.00 Kč ( 461) 51529 D18C KVS9551 Macečková Veronika 5.00 100.00 Kč ( 176) 51527 H16C KVS9700 Švestka Vít 8.00 70.00 Kč ( 101) 51530 H55C KVS5501 Chalupa Tomáš 9.00 70.00 Kč ( 462) 416090 D18C KVS9552 Křupková Eva 13.00 100.00 Kč ( 220) 53694 H10C KVS0302 Matuška Václav 16.00 40.00 Kč ( 104) 2021851 H55C KVS5801 Šebela Bedřich 25.00 70.00 Kč ( 103) 2021855 H45C KVS6501 Černík Milan 55.00 70.00 Kč ( 102) 53680 D55C KVS5551 Hrbasová Jana 65.00 70.00 Kč ( 219) 51526 D45C KVS6152 Zapletalová Miroslava 69.00 70.00 Kč ( 177) 53372 H35C KVS7301 Švestka Vítězslav 72.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

KYL SK SP Kylešovice

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 443) 410352 P3 KYL9800 Hájek Václav 0.00 40.00 Kč ( 444) 416170 P3 KYL9350 Hájková Petra 0.00 40.00 Kč ( 442) 515180 D45C KYL6350 Hájková Iveta 75.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 357) 52706 HDR LCE0552 Mališková Kristýna 0.00 40.00 Kč ( 363) ? HDR LCE0255 Štěpančíková Nikola 0.00 40.00 Kč ( 489) 253367 D16C LCE9851 Hauerlandová Natálie 21.00 100.00 Kč ( 368) 253363 H12C LCE0102 Gonda Václav 22.00 40.00 Kč ( 456) 2020705 H21L LCE8110 Macka Radek 27.00 100.00 Kč ( 371) 416057 H12C LCE0101 Janík Patrik 28.00 40.00 Kč ( 361) 416067 D16C LCE9855 Šomanová Anna 33.00 70.00 Kč ( 353) 2020727 D16C LCE9852 Hanousková Renata 39.00 70.00 Kč ( 370) 52700 DH10N LCE0402 Humeník David 40.00 40.00 Kč ( 367) 2053585 H12C LCE0103 Bitto Max 42.00 40.00 Kč ( 356) 2032130 D21C LCE8560 Macková Petra 45.00 70.00 Kč ( 374) 51301 H12C LCE0202 Václavík Radek 46.00 40.00 Kč ( 365) 889289 D35C LCE6359 Vavrysová Iva 50.00 70.00 Kč ( 364) 52692 D12C LCE0153 Svobodová Klára 53.00 40.00 Kč ( 375) 246840 H14C LCE9911 Vopařil Jan 58.00 40.00 Kč ( 362) 52687 D14C LCE0051 Špendlíková Kamila 62.00 40.00 Kč ( 372) 52703 H14C LCE9907 Plášek Pavel 70.00 40.00 Kč ( 350) 253366 D10C LCE0353 Chromá Karolína 71.00 40.00 Kč ( 369) 889303 H45C LCE6311 Hubáček Jaroslav 71.00 70.00 Kč ( 352) 52694 D45C LCE6461 Ferdusová Eva 73.00 70.00 Kč ( 351) 51298 D12C LCE0253 Dufková Renata 77.00 40.00 Kč ( 354) 889302 D35C LCE6569 Hubáčková Dagmar 78.00 70.00 Kč ( 355) 889310 D10C LCE0351 Hubáčková Dagmar 79.00 40.00 Kč ( 349) 416063 D45C LCE5451 Cahlová Slávka 83.00 70.00 Kč ( 360) 416068 D14C LCE0054 Šabršulová Natálie 83.00 40.00 Kč ( 373) 416069 H14C LCE9912 Turza Tomáš 90.00 40.00 Kč ( 366) 52698 D45C LCE5852 Vlažná Mirka 93.00 70.00 Kč ( 359) 52695 D14C LCE0052 Ressová Tereza 95.00 40.00 Kč ( 358) 2056310 D12C LCE0152 Plášková Anna 98.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1550.00 Kč

LOL OK Olomouc

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 455) 52425 H55C LOL5601 Poklop Lubomír 27.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

LOV lepus.cz

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 264) 1403416 P3 LOV7000 Vavřík René 0.00 40.00 Kč ( 265) ? H14C LOV0000 Vavřík Tomáš 64.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 27) 2027932 P3 MOV6952 Vývodová Zuzana 0.00 40.00 Kč ( 48) 51372 HDR MOV0751 Štětínská Tereza 0.00 40.00 Kč ( 81) 52779 D16C MOV9853 Malíková Natálie 0.00 70.00 Kč ( 112) 51171 HDR MOV1001 Kesely Dominik 0.00 40.00 Kč ( 162) 51171 P3 MOV6251 Ryšavá Ilona 0.00 40.00 Kč ( 271) 428290 HDR MOV0801 Dorčák Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 310) 436421 HDR MOV0051 Danysová Martina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 437) 51374 H65C MOV4101 Diener Herbert 0.00 70.00 Kč ( 269) 428205 H12C MOV0103 Dorčák Jan 8.00 40.00 Kč ( 22) 232392 D16C MOV9751 Svěchotová Natálie 12.00 70.00 Kč ( 184) 428227 H16C MOV9700 Padrta Pavel 20.00 70.00 Kč ( 28) 2027242 D16C MOV9852 Vývodová Jana 24.00 70.00 Kč ( 377) 352301 H55C MOV5601 Slivečka Jaromír 29.00 70.00 Kč ( 34) 52996 H21L MOV8200 Kostka Petr 31.00 70.00 Kč ( 218) 52985 H21K MOV9001 Janča Martin 34.00 70.00 Kč ( 30) 52773 H65C MOV4102 Vávra Jiří 36.00 70.00 Kč ( 21) 52778 H35C MOV7202 Svěchota Milan 38.00 70.00 Kč ( 69) 52774 H45C MOV5201 Juřeník Josef 39.00 70.00 Kč ( 270) 52785 H10C MOV0301 Fajkoš Lubomír 40.00 40.00 Kč ( 268) 51174 D35C MOV7352 Hulenková Martina 44.00 70.00 Kč ( 217) 51376 H65C MOV4501 Kroča Josef 48.00 70.00 Kč ( 31) 436438 D35C MOV7751 Švidrnochová Hana 54.00 70.00 Kč ( 225) 52783 H65C MOV4803 Rokosz Bohumil 54.00 70.00 Kč ( 47) 52780 H35C MOV7104 Štětínský Pavel 60.00 70.00 Kč ( 190) 2027244 H14C MOV0003 Kubíček David 60.00 40.00 Kč ( 214) 420413 D21C MOV8052 Juřeníková Hana 60.00 70.00 Kč ( 70) 2032153 D14C MOV9951 Švidrnochová Lenka 65.00 40.00 Kč ( 494) 428276 D21C MOV8051 Vellechová Radka 69.00 100.00 Kč ( 26) 52776 H35C MOV5803 Ryšavý Jiří 76.00 70.00 Kč ( 29) 2027243 H45C MOV6702 Vývoda Zdeněk 79.00 70.00 Kč ( 23) 436422 D10C MOV0451 Švidrnochová Eliška 85.00 40.00 Kč ( 222) 51373 D45C MOV6351 Rokoszová Jaroslava 85.00 70.00 Kč ( 272) 53004 D35C MOV6951 Dorčáková Pavlína 90.00 70.00 Kč ( 407) 2025336 D45C MOV6851 Bednaříková Adriana 103.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2080.00 Kč

NNH KVS Náměšť na Hané

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 35) 301127 P3 NNH7802 Fráňa Martin 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

NNN Neregistrovaní

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 263) ? P3 NNN7100 Konečná Kateřina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 465) ? T5 NNN6100 Fuchs Vladimír 0.00 40.00 Kč neregistro ( 468) ? HDR NNN Vlková Zuzana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 471) 434589 T5 NNN6001 Vlachová Marcela 0.00 40.00 Kč neregistro ( 481) 8043 T5 NNN6112 Minarčík Tomáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 488) 8885 P3 NNN6750 Chmelařová Blanka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 523) ? T5 NNN81 Lerch Martin 0.00 40.00 Kč neregistro ( 470) 515035 DH10N NNN04 Austera Filip 13.00 40.00 Kč neregistro ( 482) 2032199 H21K NNN6113 Zeman Radek 13.00 70.00 Kč neregistro ( 480) 8759 H21K NNN6111 Kuchař Jiří 28.00 70.00 Kč neregistro ( 238) ? H21L NNN7900 Karásek Michal 41.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 530.00 Kč

ODR SKOB Odry

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 75) 331055 P3 ODR6100 Šauman Petr 0.00 40.00 Kč ( 41) 52756 H35C ODR7101 Rigó Marek 50.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 110.00 Kč

OOP TJ Opava

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 2) 49301 H55C OOP5001 Ševčík Břetislav 11.00 70.00 Kč ( 49) 52766 H65C OOP4401 Nosek Jiří 51.00 70.00 Kč ( 50) 49416 H45C OOP5302 Rychlý Miloš 53.00 70.00 Kč ( 25) 52763 D55C OOP4850 Novotná Ludmila 71.00 70.00 Kč ( 88) 52769 D55C OOP5751 Hájková Ludmila 77.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

ORI

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 332) 433092 P3 OTK6800 Riessler Otto 0.00 40.00 Kč ( 334) 426385 HDR OTK0500 Riessler Štěpán 0.00 40.00 Kč ( 329) 53804 H55C OTK5707 Štěpáník Otakar 7.00 70.00 Kč ( 328) 52348 H45C OTK6201 Panovec Vladan 43.00 70.00 Kč ( 330) 426383 H65C OTK4001 Šidla Jiří 45.00 70.00 Kč ( 333) 331701 DH10N OTK0350 Riesslerová Eliška 46.00 40.00 Kč ( 331) 433083 H55C OTK4601 Šidla Antonín 49.00 70.00 Kč ( 326) 426381 D10C OTK0351 Panovcová Anita 57.00 40.00 Kč ( 327) 331216 H14C OTK0001 Panovec Kryštof 86.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 452) 2035158 P3 PLU7777 Němečková Věra 0.00 40.00 Kč ( 338) 52490 H21K PLU8007 Matyšek Radoslav 19.00 70.00 Kč ( 267) 2051506 H10C PLU0501 Otruba František 22.00 40.00 Kč ( 448) 995892 H21K PLU7417 Otruba Marek 25.00 70.00 Kč ( 266) 2035148 H21K PLU7917 Otruba Karel 31.00 70.00 Kč ( 342) 2061810 H10C PLU0500 Černoch Martin 31.00 40.00 Kč ( 344) ? H10C PLU0300 Novák Rostislav 37.00 40.00 Kč ( 343) ? D10C PLU0352 Švecová Šárka 65.00 40.00 Kč ( 450) 2019215 D10C PLU0577 Otrubová Anna 69.00 40.00 Kč ( 341) 2061817 D10C PLU0351 Černochová Michaela 73.00 40.00 Kč ( 317) 52500 H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 83.00 70.00 Kč ( 318) ? D10C PLU0353 Staňková Monika 93.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 79) 8844 P3 PTE7619 Dušek Václav 0.00 40.00 Kč ( 484) 8827 P3 PTE7375 Mikšíková Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 485) ? HDR PTE0880 Vavrdová Karolína 0.00 40.00 Kč neregistro ( 486) ? HDR PTE0808 Mikuš Matěj 0.00 40.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

PTI Sportovní klub Ptení

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95) 8826 P3 PTI6952 Vítková Miroslava 0.00 40.00 Kč ( 445) 52430 H21L PTI8403 Jirka Michal 11.00 70.00 Kč ( 78) 8822 H21L PTI8527 Klváček Aleš 39.00 70.00 Kč ( 96) 8849 D21C PTI9474 Vítková Lucie 84.00 70.00 Kč ( 94) 8828 H45C PTI6622 Vítek Zbyněk 91.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 423) 52665 H12C RAD0201 Zobaník Radek 6.00 40.00 Kč ( 420) 8086 H21L RAD7401 Hrazdil Roman 15.00 70.00 Kč ( 421) 49464 D35C RAD6850 Zobaníková Vladimíra 26.00 70.00 Kč ( 422) 49440 H14C RAD9901 Zobaník Michal 54.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 451) ? HDR SBR0750 Good Julie 0.00 40.00 Kč ( 453) ? P3 SBRXXX1 Good Ludmila 0.00 40.00 Kč neregistro ( 454) ? P3 SBRXXX2 Good Martin 0.00 40.00 Kč neregistro ( 440) 51904 H65C SBR4701 Blažek Václav 39.00 70.00 Kč ( 106) 51910 H55C SBR4801 Toman Stanislav 43.00 70.00 Kč ( 53) 51913 H45C SBR5501 Vodička Luděk 47.00 70.00 Kč ( 449) ? DH10N SBR0550 Good Eliška 49.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 348) 49482 D35C SFM7351 Strakošová Petra 28.00 70.00 Kč ( 345) 2023813 H35C SFM7201 Bernatík Aleš 58.00 70.00 Kč ( 346) 49450 D12C SFM0251 Bernatíková Hana 65.00 40.00 Kč ( 347) 49481 H14C SFM9901 Strakoš Matěj 80.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 426) 416082 P3 SKM6103 Dvorský Ilja 0.00 40.00 Kč ( 427) 53824 H21L SKM9401 Dvorský Vojtěch 21.00 70.00 Kč ( 230) 51304 H35C SKM7802 Kožuch Vít 36.00 70.00 Kč ( 428) 53813 H55C SKM4905 Wiedermann Jaroslav 39.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 65) 4777 P3 SOP7808 Jurčák David 0.00 40.00 Kč ( 93) 253116 T5 SOP9501 Valouch David 0.00 40.00 Kč neregistro ( 235) 433097 T5 SOP9503 Mička Lukáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 234) 8716 H21K SOP8612 Smolka Ondřej 7.00 70.00 Kč neregistro ( 62) 8727 H18C SOP9601 Svoboda František 15.00 70.00 Kč ( 66) 361970 H21K SOP9001 Erben Martin 16.00 70.00 Kč ( 55) 8720 H55C SOP5101 Jurčák Karel 17.00 70.00 Kč ( 56) 49304 H21K SOP8802 Lichý Ondřej 22.00 70.00 Kč ( 59) 8725 H21L SOP9301 Pospíšil Petr 35.00 70.00 Kč ( 487) 53420 H55C SOP5102 Malysa Ján 35.00 100.00 Kč ( 67) 49309 H21L SOP9302 Jarnot Michal 47.00 70.00 Kč ( 58) 301252 D14C SOP9951 Poláková Tereza 50.00 40.00 Kč ( 61) 49302 D21C SOP9551 Procházková Marie 54.00 70.00 Kč ( 236) 301232 H55C SOP5601 Volný Jiří 57.00 70.00 Kč ( 63) 434592 H45C SOP5702 Vašek Rudolf 63.00 70.00 Kč ( 60) 253106 H14C SOP9901 Procházka Zdeněk 76.00 40.00 Kč ( 165) 49389 D21C SOP9052 Moravcová Lucie 78.00 70.00 Kč ( 57) 425583 D12C SOP0151 Poláková Lenka 83.00 40.00 Kč ( 54) 49350 H45C SOP6201 Bačo Lubomír 87.00 70.00 Kč ( 466) 446344 D55C SOP4851 Suchánková Libuše 92.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 1280.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 245) 2027210 P3 SSU7050 Zatloukalová Eva 0.00 40.00 Kč neregistro ( 170) 352304 H65C SSU4302 Ostřanský Josef 15.00 70.00 Kč ( 164) 2025356 H21L SSU7504 Matoušek Jiří 33.00 70.00 Kč ( 171) 224901 D35C SSU6591 Ostřanská Iveta 36.00 70.00 Kč ( 436) 51508 H45C SSU6301 Valenta Jiří 41.00 70.00 Kč ( 163) 2025355 D21C SSU7951 Matoušková Jana 51.00 70.00 Kč ( 490) 52557 D55C SSU5350 Štáblová Jitka 62.00 100.00 Kč ( 244) 224900 D12C SSU0158 Zatloukalová Hana 92.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 530.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 200) 2027241 H12C STE0101 Neumann David 2.00 40.00 Kč ( 197) 2035728 H10C STE0404 Janků Martin 4.00 40.00 Kč ( 206) 52512 DH10N STE0500 Maťátko Václav 4.00 40.00 Kč ( 196) 2027237 H10C STE0400 Hájek Marek 13.00 40.00 Kč ( 435) 7200324 H21L STE7401 Tomanek Daniel 13.00 70.00 Kč ( 251) 2032192 H12C STE0202 Lukašák Šimon 26.00 40.00 Kč ( 195) ? H10C STE0300 Cupal Petr 28.00 40.00 Kč ( 205) 52525 H35C STE5701 Václavek Jiří 34.00 70.00 Kč ( 198) 2027240 H12C STE0200 Hájek Tomáš 40.00 40.00 Kč ( 202) 980364 H35C STE6703 Maťátko Miloslav 42.00 70.00 Kč ( 249) 52535 D35C STE7352 Zbraňková Magda 42.00 70.00 Kč ( 199) ? H12C STE0102 Maťátko Vojtěch 44.00 40.00 Kč ( 207) 1401181 H21L STE5809 Václavek Tomáš 45.00 70.00 Kč ( 192) 52502 D35C STE7251 Janků Renata 46.00 70.00 Kč ( 201) 52506 H35C STE6307 Hepnar Luboš 46.00 70.00 Kč ( 208) 52510 H21L STE7102 Janků Marek 49.00 70.00 Kč ( 261) 52480 D35C STE7454 Urbanová Edita 60.00 70.00 Kč ( 193) 52532 D35C STE7159 Maťátková Marcela 64.00 70.00 Kč ( 514) 8276 H45C STE5902 Neumann Jaroslav 67.00 70.00 Kč ( 210) 52503 H21L STE7607 Fendrych Michal 71.00 70.00 Kč ( 204) 2027234 H35C STE7100 Smolka Martin 74.00 70.00 Kč ( 209) 52516 H21L STE7505 Pudel Jarda 75.00 70.00 Kč ( 194) 52514 D45C STE6751 Neumannová Kamila 79.00 70.00 Kč ( 191) ? D10C STE0550 Neumannová Kristýna 83.00 40.00 Kč ( 250) 2035723 D10C STE0450 Lukašáková Sára 89.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1450.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 122) 53176 HDR TRI0601 Holesz Stanislav 0.00 40.00 Kč ( 139) 49382 HDR TRI0600 Cienciala Filip 0.00 40.00 Kč ( 140) 49384 HDR TRI0900 Bruk Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 141) 8663 HDR TRI0901 Bruk Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 142) 416124 HDR TRI0950 Walaská Klára 0.00 40.00 Kč ( 151) 53180 P3 TRI6201 Haltof Jindřich 0.00 40.00 Kč ( 156) 53294 P3 TRI7200 Filipek Daniel 0.00 40.00 Kč ( 157) 8660 P3 TRI7400 Haltof Petr 0.00 40.00 Kč ( 146) 8667 D16C TRI9756 Kovářová Tereza 3.00 70.00 Kč ( 132) 49366 H10C TRI0300 Haltof Adam 7.00 40.00 Kč ( 138) 416126 DH10N TRI0450 Bruková Petra 7.00 40.00 Kč ( 145) 53293 D16C TRI9852 Liberdová Jana 9.00 70.00 Kč ( 144) 49360 H16C TRI9705 Madzia Martin 12.00 70.00 Kč ( 168) 8651 H12C TRI0101 Kovařík Martin 14.00 40.00 Kč ( 169) 7861 DH10N TRI0400 Kovařík Tomáš 19.00 40.00 Kč ( 128) 8652 H12C TRI0202 Čmiel Thomas Jacob 30.00 40.00 Kč ( 137) 8658 DH10N TRI0451 Haltofová Romana 31.00 40.00 Kč ( 133) 51461 H12C TRI0301 Bialožyt Marek 36.00 40.00 Kč ( 136) 416128 DH10N TRI0401 Mrozek Pawel 37.00 40.00 Kč ( 150) 8789 H45C TRI5701 Bialožyt Miroslav 45.00 70.00 Kč ( 121) 49355 H14C TRI9902 Holesz Sebastian 46.00 40.00 Kč ( 127) 49395 H12C TRI0200 Haltof Marek 48.00 40.00 Kč ( 126) 7863 D14C TRI0054 Bruková Magda 56.00 40.00 Kč ( 153) 8655 H35C TRI6601 Navrátil Rostislav 56.00 70.00 Kč ( 155) 49378 H45C TRI6800 Bruk Slavomír 61.00 70.00 Kč ( 134) 8654 D12C TRI0351 Supiková Kateřina 62.00 40.00 Kč ( 148) 49312 H35C TRI7600 Cienciala Petr 66.00 70.00 Kč ( 158) 8653 D35C TRI7150 Bruková Jana 70.00 70.00 Kč ( 123) 49377 H14C TRI0003 Sikora Jakub 74.00 40.00 Kč ( 129) 53178 D12C TRI0250 Navrátilová Adéla 74.00 40.00 Kč ( 124) 8664 D14C TRI0050 Foltýnová Markéta 77.00 40.00 Kč ( 143) 416125 H14C TRI9900 Navrátil Adam 78.00 40.00 Kč ( 135) 8670 D12C TRI0352 Kantorová Anna 80.00 40.00 Kč ( 130) 49365 D12C TRI0251 Mrozek Teresa 86.00 40.00 Kč ( 125) 49381 D14C TRI0051 Foltýnová Klára 89.00 40.00 Kč ( 152) 8659 D45C TRI6450 Jastrzembská Jarmila 89.00 70.00 Kč ( 131) 49322 D12C TRI0254 Ciencialová Daniela 95.00 40.00 Kč ( 154) 352350 D35C TRI6957 Tesařová Bohumila 96.00 70.00 Kč ( 178) 7862 D45C TRI6850 Argalášová Gabriela 97.00 70.00 Kč ( 159) 49319 D12C TRI0252 Bilková Kateřina 101.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1930.00 Kč

TZL SKOB Zlín

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 401) 2025335 H16C TZL9801 Šiška Petr 0.00 70.00 Kč ( 472) 8586 DH10N TZL0499 Mrkvičková Ema 1.00 40.00 Kč neregistro ( 402) 1394310 H65C TZL4325 Žemlík Jan 21.00 70.00 Kč ( 392) 8584 H12C TZL0201 Chovanec Václav 24.00 40.00 Kč ( 390) 8583 H12C TZL0202 Bartík Filip 38.00 40.00 Kč ( 397) 425533 H55C TZL3613 Láznička Alois 45.00 70.00 Kč ( 398) 2059744 H14C TZL9901 Láznička Václav 52.00 40.00 Kč ( 459) 886828 H21L TZL9405 Láznička Jan 55.00 100.00 Kč ( 400) 52341 H35C TZL6304 Schäfer Michal 62.00 70.00 Kč ( 483) 571221 H21L TZL5704 Krejčík Zbyněk 63.00 100.00 Kč ( 385) 331685 D45C TZL6751 Lázničková Marcela 65.00 70.00 Kč ( 383) 8581 D12C TZL0255 Kočová Halina 71.00 40.00 Kč ( 386) 8582 D14C TZL0051 Nešporová Alžběta 71.00 40.00 Kč ( 387) 218979 D35C TZL7652 Nešporová Barbora 74.00 70.00 Kč ( 391) 8933 H35C TZL6835 Černoch Karel 78.00 70.00 Kč ( 393) 53369 H45C TZL6301 Galík Svatopluk 81.00 70.00 Kč ( 388) 425521 D35C TZL6752 Slezáková Lenka 82.00 70.00 Kč ( 396) 53897 H45C TZL5806 Lanc Marian 85.00 70.00 Kč ( 381) 207823 D55C TZL5757 Jelínková Dagmar 86.00 70.00 Kč ( 389) 53838 D45C TZL5954 Žaludková Miroslava 87.00 70.00 Kč ( 399) 53831 H14C TZL0001 Podmolík Jonáš 88.00 40.00 Kč ( 395) 219271 H45C TZL5102 Jelínek Vít 89.00 70.00 Kč ( 378) 426400 D35C TZL7352 Chovancová Jana 92.00 70.00 Kč ( 394) 1396260 H45C TZL4902 Jelínek Petr 93.00 70.00 Kč ( 379) 8919 D45C TZL6051 Hájová Jana 95.00 70.00 Kč ( 380) 8930 D55C TZL5254 Horynová Eva 95.00 70.00 Kč ( 384) 52219 D45C TZL6262 Krejčíková Monika 99.00 70.00 Kč ( 382) 416155 D45C TZL6556 Jelínková Jana 105.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1810.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 6) 2045207 P3 UOL0001 Smékalová Jana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 114) 301263 HDR UOL0650 Kopecká Nela 0.00 40.00 Kč ( 413) 361903 P3 UOL9453 Jeřábková Zuzana 0.00 40.00 Kč ( 469) ? P3 UOL Chromcová Eliška 0.00 40.00 Kč neregistro ( 475) ? T5 UOL6111 Šotek Ivo 0.00 40.00 Kč neregistro ( 476) ? P3 UOL6112 Vrtalová Gabriela 0.00 40.00 Kč neregistro ( 477) ? HDR UOL0113 Hloušek Tomáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 478) ? HDR UOL0114 Hloušek Jakub 0.00 40.00 Kč neregistro ( 479) ? P3 UOL6113 Šotková Irena 0.00 40.00 Kč neregistro ( 491) ? HDR UOL1114 Hlaviznová Tereza 0.00 40.00 Kč neregistro ( 457) 52440 H55C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1.00 100.00 Kč ( 68) 52467 H65C UOL4201 Šubrt Zdeněk 6.00 70.00 Kč ( 534) 301557 H21L UOL7501 Trávníček Jan 9.00 70.00 Kč ( 474) ? DH10N UOL0112 Šotek Adam 10.00 40.00 Kč neregistro ( 227) 428219 H18C UOL9605 Žovinec Lukáš 11.00 70.00 Kč ( 473) ? DH10N UOL0111 Šotková Anna 16.00 40.00 Kč neregistro ( 113) 2044889 H35C UOL7800 Kopecký David 22.00 70.00 Kč ( 411) 361997 D35C UOL6954 Jeřábková Jana 24.00 70.00 Kč ( 32) 2020741 H21L UOL7100 Horký Jan 29.00 70.00 Kč ( 44) 2049585 D35C UOL7751 Binarová Jitka 34.00 70.00 Kč ( 412) 361946 H45C UOL6702 Jeřábek Petr 35.00 70.00 Kč ( 80) ? D35C UOL7150 Horká Soňa 40.00 70.00 Kč neregistro ( 458) 682350 D21C UOL7051 Horčičková Eva 48.00 100.00 Kč ( 7) 52448 H45C UOL5301 Navrátil Antonín 51.00 70.00 Kč ( 5) 886282 H35C UOL7503 Smékal David 52.00 70.00 Kč ( 262) 2035727 D14C UOL0050 Konečná Adéla 53.00 40.00 Kč ( 33) 2020740 H55C UOL4600 Horký Jan 55.00 70.00 Kč ( 107) 2020735 H45C UOL5900 Frydrychovský Josef 57.00 70.00 Kč ( 4) 2020729 D10C UOL0451 Smékalová Karolína 61.00 40.00 Kč ( 226) 2059758 D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 74.00 70.00 Kč ( 42) 681853 H21L UOL7500 Binar Robert 77.00 70.00 Kč ( 118) 52451 D35C UOL6451 Poklopová Ivana 80.00 70.00 Kč ( 19) 52733 H35C UOL6503 Šimek Roman 84.00 70.00 Kč ( 497) ? D12C UOL0250 Mošová Valentýna 89.00 60.00 Kč ( 43) 1398997 D10C UOL0452 Binarová Adéla 91.00 40.00 Kč ( 311) 438025 H45C UOL5201 Janošík Antonín 95.00 70.00 Kč ( 3) 2020728 D10C UOL0450 Smékalová Viktorie 99.00 40.00 Kč ( 82) 52476 D45C UOL6653 Šimková Hana 107.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2230.00 Kč

VIC OB Vizovice

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 405) 425440 T5 VIC6808 Gola Miroslav 0.00 40.00 Kč ( 314) 53123 H12C VIC0102 Smolka Roman 18.00 40.00 Kč ( 320) 52293 H35C VIC6901 Sadílek Martin 30.00 70.00 Kč ( 321) 416050 D35C VIC7055 Sadílková Lenka 30.00 70.00 Kč ( 323) 53122 D12C VIC0151 Sadílková Iva 50.00 40.00 Kč ( 316) 53119 H21L VIC7212 Chmelař Daniel 67.00 70.00 Kč ( 406) 425425 D12C VIC0162 Golová Tereza 68.00 40.00 Kč ( 315) 425426 D14C VIC9959 Slovenčíková Eliška 80.00 40.00 Kč ( 313) 425421 H14C VIC0005 Malý Vojtěch 96.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 450.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 429) 232194 HDR VRB0505 Slavík Ondřej 0.00 40.00 Kč ( 430) 51954 P3 VRB6202 Labudík Milan 0.00 40.00 Kč neregistro ( 433) 436926 D16C VRB9899 Svačinková Kateřina 18.00 70.00 Kč ( 432) 436921 D35C VRB7777 Svačinková Jitka 72.00 70.00 Kč ( 431) 301322 H35C VRB6808 Slavík Tomáš 90.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 89) 331363 D16C ZLH9851 Novotná Klára 6.00 70.00 Kč ( 241) 301587 H14C ZLH0000 Siatka Václav 44.00 40.00 Kč ( 242) 352319 D35C ZLH7451 Siatková Silvie 88.00 70.00 Kč ( 240) 52658 D45C ZLH5950 Pavlíková Hana 101.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 119) 232042 H65C ZPV3511 Hynek Vladimír 9.00 70.00 Kč ( 105) 52869 H65C ZPV4012 Kroupa Jaroslav 24.00 70.00 Kč ( 309) 1400440 H55C ZPV5100 Pilc Oldřich 33.00 70.00 Kč ( 419) 426397 H10C ZPV0302 Karásek Matyáš 34.00 40.00 Kč ( 418) 428210 H14C ZPV0001 Karásek Adam 92.00 40.00 Kč ( 417) 428201 D35C ZPV6970 Karásková Marcela 100.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 14) 53381 P3 ZVS6601 Řezanina Lubomír 0.00 40.00 Kč ( 12) 416096 H65C ZVS3701 Řezanina Josef 18.00 70.00 Kč ( 414) 53890 H35C ZVS6901 Šamánek Petr 20.00 70.00 Kč ( 11) 416129 H65C ZVS4301 Vyškovský Ivan 42.00 70.00 Kč ( 13) 53382 D21C ZVS9250 Řezaninová Iva 63.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč