Kategorie D10C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    50 m,  7 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426381 Panovcová Anita OTK 0351 C 57 = 11:57:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 C 59 = 11:59:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 61 = 12:01:00 2058487 Tesařová Tereza KSU 0393 C 63 = 12:03:00 ? Švecová Šárka PLU 0352 C 65 = 12:05:00 53659 Hlupá Petra KSU 0363 C 67 = 12:07:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 69 = 12:09:00 253366 Chromá Karolína LCE 0353 C 71 = 12:11:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 C 73 = 12:13:00 446409 Hegedüšová Viktorie KSU 0353 C 75 = 12:15:00 ......................... VAK C 77 = 12:17:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 79 = 12:19:00 446430 Knyplová Tereza KSU 0464 C 81 = 12:21:00 ? Neumannová Kristýna STE 0550 C 83 = 12:23:00 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 85 = 12:25:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 C 87 = 12:27:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 89 = 12:29:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 91 = 12:31:00 ? Staňková Monika PLU 0353 C 93 = 12:33:00 53003 Šneiderová Daniela ASU 0398 C 95 = 12:35:00 446415 Bartošová Anna KSU 0474 C 97 = 12:37:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 99 = 12:39:00 51198 Kovalčíková Anna AOP 0453 C 101 = 12:41:00

Kategorie D12C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   105 m,  7 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 50 = 11:50:00 52692 Svobodová Klára LCE 0153 C 53 = 11:53:00 2059750 Svobodová Barbora BFM 0151 B 56 = 11:56:00 515427 Kličková Anna KON 0272 C 59 = 11:59:00 8654 Supiková Kateřina TRI 0351 C 62 = 12:02:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 65 = 12:05:00 425425 Golová Tereza VIC 0162 B 68 = 12:08:00 8581 Kočová Halina TZL 0255 C 71 = 12:11:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 74 = 12:14:00 51298 Dufková Renata LCE 0253 C 77 = 12:17:00 8670 Kantorová Anna TRI 0352 C 80 = 12:20:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 B 83 = 12:23:00 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 C 86 = 12:26:00 ? Mošová Valentýna UOL 0250 C 89 = 12:29:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 92 = 12:32:00 49322 Ciencialová Daniela TRI 0254 C 95 = 12:35:00 2056310 Plášková Anna LCE 0152 B 98 = 12:38:00 49319 Bilková Kateřina TRI 0252 C 101 = 12:41:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 104 = 12:44:00

Kategorie D14C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   135 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301252 Poláková Tereza SOP 9951 B 50 = 11:50:00 2035727 Konečná Adéla UOL 0050 C 53 = 11:53:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 B 56 = 11:56:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 B 59 = 11:59:00 52687 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 62 = 12:02:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 65 = 12:05:00 418625 Pavelková Ema AOP 0051 C 68 = 12:08:00 8582 Nešporová Alžběta TZL 0051 B 71 = 12:11:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 74 = 12:14:00 8664 Foltýnová Markéta TRI 0050 C 77 = 12:17:00 425426 Slovenčíková Eliška VIC 9959 C 80 = 12:20:00 416068 Šabršulová Natálie LCE 0054 C 83 = 12:23:00 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 B 86 = 12:26:00 49381 Foltýnová Klára TRI 0051 C 89 = 12:29:00 ......................... VAK C 92 = 12:32:00 52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 95 = 12:35:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 B 98 = 12:38:00

Kategorie D16C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   165 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52779 Malíková Natálie MOV 9853 C 0 = 11:00:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 3 = 11:03:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 6 = 11:06:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 9 = 11:09:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 12 = 11:12:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 15 = 11:15:00 436926 Svačinková Kateřina VRB 9899 C 18 = 11:18:00 253367 Hauerlandová Natálie LCE 9851 B 21 = 11:21:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 24 = 11:24:00 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 C 27 = 11:27:00 ......................... VAK C 30 = 11:30:00 416067 Šomanová Anna LCE 9855 C 33 = 11:33:00 361976 Vlachová Kateřina KON 9898 B 36 = 11:36:00 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 39 = 11:39:00

Kategorie D18C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení   175 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 1 = 11:01:00 51529 Macečková Veronika KVS 9551 C 5 = 11:05:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 9 = 11:09:00 416090 Křupková Eva KVS 9552 C 13 = 11:13:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 17 = 11:17:00 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 21 = 11:21:00

Kategorie D21C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.90 km, převýšení   265 m, 16 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 39 = 11:39:00 53278 Gallo Martina AOP 7951 C 42 = 11:42:00 2032130 Macková Petra LCE 8560 C 45 = 11:45:00 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 48 = 11:48:00 2025355 Matoušková Jana SSU 7951 C 51 = 11:51:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 54 = 11:54:00 53832 Bláhová Kateřina HLV 8451 C 57 = 11:57:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 60 = 12:00:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 C 63 = 12:03:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 66 = 12:06:00 428276 Vellechová Radka MOV 8051 C 69 = 12:09:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 72 = 12:12:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 75 = 12:15:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 C 78 = 12:18:00 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 81 = 12:21:00 8849 Vítková Lucie PTI 9474 B 84 = 12:24:00

Kategorie D35C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení   175 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C 24 = 11:24:00 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 26 = 11:26:00 49482 Strakošová Petra SFM 7351 C 28 = 11:28:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 30 = 11:30:00 49494 Krasnokutská Magda AOP 7452 C 32 = 11:32:00 2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 34 = 11:34:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 36 = 11:36:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 38 = 11:38:00 ? Horká Soňa UOL 7150 C 40 = 11:40:00 neregistro 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 42 = 11:42:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 44 = 11:44:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 50 = 11:50:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 52 = 11:52:00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 54 = 11:54:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 56 = 11:56:00 2020738 Vlachová Olga KON 6969 C 58 = 11:58:00 52480 Urbanová Edita STE 7454 C 60 = 12:00:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 62 = 12:02:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 64 = 12:04:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 66 = 12:06:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 68 = 12:08:00 8653 Bruková Jana TRI 7150 C 70 = 12:10:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 72 = 12:12:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 74 = 12:14:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 76 = 12:16:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 78 = 12:18:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 80 = 12:20:00 425521 Slezáková Lenka TZL 6752 C 82 = 12:22:00 51190 Holasová Šarka AOP 7853 C 84 = 12:24:00 49418 Štáblová Michaela KSU 7787 C 86 = 12:26:00 352319 Siatková Silvie ZLH 7451 C 88 = 12:28:00 53004 Dorčáková Pavlína MOV 6951 C 90 = 12:30:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 92 = 12:32:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 94 = 12:34:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 96 = 12:36:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 98 = 12:38:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 100 = 12:40:00 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 102 = 12:42:00

Kategorie D45C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   165 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 61 = 12:01:00 2032185 Ženčáková Marie 47C 6850 C 63 = 12:03:00 neregistro 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 65 = 12:05:00 433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 67 = 12:07:00 neregistro 51526 Zapletalová Miroslava KVS 6152 C 69 = 12:09:00 49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C 71 = 12:11:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 73 = 12:13:00 515180 Hájková Iveta KYL 6350 C 75 = 12:15:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 77 = 12:17:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 79 = 12:19:00 2045209 Papoušková Radka JPV 5959 C 81 = 12:21:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 83 = 12:23:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 85 = 12:25:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 87 = 12:27:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 89 = 12:29:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 91 = 12:31:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 93 = 12:33:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 95 = 12:35:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 97 = 12:37:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 99 = 12:39:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 101 = 12:41:00 2025336 Bednaříková Adriana MOV 6851 C 103 = 12:43:00 416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 105 = 12:45:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 107 = 12:47:00 ......................... VAK C 109 = 12:49:00

Kategorie D55C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   155 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 59 = 11:59:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 62 = 12:02:00 53680 Hrbasová Jana KVS 5551 C 65 = 12:05:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 68 = 12:08:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 71 = 12:11:00 2059758 Janošíková Jaroslava UOL 5858 C 74 = 12:14:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 77 = 12:17:00 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 80 = 12:20:00 53332 Chromčáková Ivana JZL 5450 C 83 = 12:23:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 86 = 12:26:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 89 = 12:29:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 92 = 12:32:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 95 = 12:35:00

Kategorie DH10N

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    45 m,  5 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8586 Mrkvičková Ema TZL 0499 C 1 = 11:01:00 neregistro 52512 Maťátko Václav STE 0500 C 4 = 11:04:00 416126 Bruková Petra TRI 0450 C 7 = 11:07:00 ? Šotek Adam UOL 0112 C 10 = 11:10:00 neregistro 515035 Austera Filip NNN 04 C 13 = 11:13:00 neregistro ? Šotková Anna UOL 0111 C 16 = 11:16:00 neregistro 7861 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 52290 Borunský Matěj AOP 0600 C 25 = 11:25:00 49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 28 = 11:28:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 C 31 = 11:31:00 53652 Stryková Karolína KSU 0656 C 34 = 11:34:00 416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 37 = 11:37:00 52700 Humeník David LCE 0402 C 40 = 11:40:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 43 = 11:43:00 331701 Riesslerová Eliška OTK 0350 C 46 = 11:46:00 ? Good Eliška SBR 0550 C 49 = 11:49:00

Kategorie H10C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    50 m,  7 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2058480 Štábl Adam KSU 0401 C 1 = 11:01:00 2035728 Janků Martin STE 0404 C 4 = 11:04:00 49366 Haltof Adam TRI 0300 C 7 = 11:07:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 10 = 11:10:00 2027237 Hájek Marek STE 0400 C 13 = 11:13:00 53694 Matuška Václav KVS 0302 C 16 = 11:16:00 301698 Bartášek Tomáš ASU 0447 C 19 = 11:19:00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 22 = 11:22:00 231357 Minx Oliver JPV 0303 C 25 = 11:25:00 ? Cupal Petr STE 0300 C 28 = 11:28:00 2061810 Černoch Martin PLU 0500 C 31 = 11:31:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 34 = 11:34:00 ? Novák Rostislav PLU 0300 C 37 = 11:37:00 52785 Fajkoš Lubomír MOV 0301 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 43 = 11:43:00 410174 Čech Vít AOP 0302 C 46 = 11:46:00 52718 Beneš Jindřich KON 0404 C 49 = 11:49:00 446448 Pavelka Ondřej KSU 0404 C 52 = 11:52:00 53112 Štoudek Martin ASU 0448 C 55 = 11:55:00

Kategorie H12C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   105 m,  7 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 2027241 Neumann David STE 0101 C 2 = 11:02:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 4 = 11:04:00 52665 Zobaník Radek RAD 0201 C 6 = 11:06:00 428205 Dorčák Jan MOV 0103 C 8 = 11:08:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 10 = 11:10:00 2045211 Dadák Petr JPV 0101 C 12 = 11:12:00 8651 Kovařík Martin TRI 0101 B 14 = 11:14:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 B 16 = 11:16:00 53123 Smolka Roman VIC 0102 B 18 = 11:18:00 2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 C 20 = 11:20:00 253363 Gonda Václav LCE 0102 B 22 = 11:22:00 8584 Chovanec Václav TZL 0201 B 24 = 11:24:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 C 26 = 11:26:00 416057 Janík Patrik LCE 0101 B 28 = 11:28:00 8652 Čmiel Thomas Jacob TRI 0202 C 30 = 11:30:00 889280 Jelínek Jan AOP 0101 B 32 = 11:32:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 B 34 = 11:34:00 51461 Bialožyt Marek TRI 0301 C 36 = 11:36:00 8583 Bartík Filip TZL 0202 C 38 = 11:38:00 2027240 Hájek Tomáš STE 0200 C 40 = 11:40:00 2053585 Bitto Max LCE 0103 B 42 = 11:42:00 ? Maťátko Vojtěch STE 0102 C 44 = 11:44:00 51301 Václavík Radek LCE 0202 C 46 = 11:46:00 49395 Haltof Marek TRI 0200 C 48 = 11:48:00

Kategorie H14C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   165 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
439233 Honkyš Jan JPV 9912 C 42 = 11:42:00 301587 Siatka Václav ZLH 0000 C 44 = 11:44:00 49355 Holesz Sebastian TRI 9902 B 46 = 11:46:00 53670 Grulich Ondřej KSU 0049 C 48 = 11:48:00 ......................... VAK C 50 = 11:50:00 2059744 Láznička Václav TZL 9901 B 52 = 11:52:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 54 = 11:54:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 56 = 11:56:00 246840 Vopařil Jan LCE 9911 B 58 = 11:58:00 2027244 Kubíček David MOV 0003 B 60 = 12:00:00 446436 Gedeon Dominik KSU 9900 C 62 = 12:02:00 ? Vavřík Tomáš LOV 0000 C 64 = 12:04:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 66 = 12:06:00 886719 Prudík Lukáš ASU 0047 C 68 = 12:08:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 70 = 12:10:00 361927 Beneš Miroslav KON 9915 C 72 = 12:12:00 49377 Sikora Jakub TRI 0003 B 74 = 12:14:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 76 = 12:16:00 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 78 = 12:18:00 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 80 = 12:20:00 301297 Kaděra Vojta HAV 0000 C 82 = 12:22:00 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 B 84 = 12:24:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B 86 = 12:26:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 B 88 = 12:28:00 416069 Turza Tomáš LCE 9912 B 90 = 12:30:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 B 92 = 12:32:00 234537 Janečka Viktor JPV 9917 B 94 = 12:34:00 425421 Malý Vojtěch VIC 0005 C 96 = 12:36:00

Kategorie H16C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   185 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025335 Šiška Petr TZL 9801 B 0 = 11:00:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 4 = 11:04:00 51527 Švestka Vít KVS 9700 C 8 = 11:08:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 12 = 11:12:00 446419 Knypl Jaroslav KSU 9707 C 16 = 11:16:00 428227 Padrta Pavel MOV 9700 C 20 = 11:20:00 446440 Havlíček Ondřej KSU 9800 C 24 = 11:24:00 234582 Honkyš Pavel JPV 9707 C 28 = 11:28:00 ......................... VAK C 32 = 11:32:00

Kategorie H18C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  8.00 km, převýšení   280 m, 19 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 11:07:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 11 = 11:11:00 8727 Svoboda František SOP 9601 C 15 = 11:15:00

Kategorie H21K

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.90 km, převýšení   265 m, 16 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8297 Pecka Vlastimil TJN 7502 C 4 = 11:04:00 8716 Smolka Ondřej SOP 8612 C 7 = 11:07:00 neregistro 52744 Špičák František CEL 5628 C 10 = 11:10:00 2032199 Zeman Radek NNN 6113 C 13 = 11:13:00 neregistro 361970 Erben Martin SOP 9001 C 16 = 11:16:00 52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C 19 = 11:19:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 22 = 11:22:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 25 = 11:25:00 8759 Kuchař Jiří NNN 6111 C 28 = 11:28:00 neregistro 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 31 = 11:31:00 52985 Janča Martin MOV 9001 C 34 = 11:34:00 ? Stryk Martin KSU 7500 C 37 = 11:37:00 neregistro

Kategorie H21L

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  9.80 km, převýšení   370 m, 22 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 9 = 11:09:00 52430 Jirka Michal PTI 8403 C 11 = 11:11:00 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 13 = 11:13:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 15 = 11:15:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 17 = 11:17:00 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 19 = 11:19:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 21 = 11:21:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 23 = 11:23:00 2023963 Preissler Adam HAV 8608 C 25 = 11:25:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 27 = 11:27:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 29 = 11:29:00 52996 Kostka Petr MOV 8200 C 31 = 11:31:00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 33 = 11:33:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 35 = 11:35:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 37 = 11:37:00 8822 Klváček Aleš PTI 8527 C 39 = 11:39:00 ? Karásek Michal NNN 7900 C 41 = 11:41:00 neregistro 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 43 = 11:43:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 45 = 11:45:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 47 = 11:47:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 49 = 11:49:00 881004 Sochor Jan HAV 8801 C 51 = 11:51:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 53 = 11:53:00 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 55 = 11:55:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 57 = 11:57:00 428234 Rohel Marek AOV 9401 B 59 = 11:59:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 61 = 12:01:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 63 = 12:03:00 ......................... VAK C 65 = 12:05:00 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 67 = 12:07:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 69 = 12:09:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 71 = 12:11:00 52870 Dudík Petr JPV 8917 C 73 = 12:13:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 75 = 12:15:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 77 = 12:17:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 79 = 12:19:00

Kategorie H35C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  8.00 km, převýšení   280 m, 19 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 18 = 11:18:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 20 = 11:20:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 22 = 11:22:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 24 = 11:24:00 52720 Huňka Karel KON 6919 C 26 = 11:26:00 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 28 = 11:28:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 30 = 11:30:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 32 = 11:32:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 34 = 11:34:00 51304 Kožuch Vít SKM 7802 C 36 = 11:36:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 38 = 11:38:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 40 = 11:40:00 980364 Maťátko Miloslav STE 6703 C 42 = 11:42:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 46 = 11:46:00 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 48 = 11:48:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 50 = 11:50:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 52 = 11:52:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 54 = 11:54:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 56 = 11:56:00 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 58 = 11:58:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 60 = 12:00:00 52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 62 = 12:02:00 ......................... VAK C 64 = 12:04:00 49312 Cienciala Petr TRI 7600 C 66 = 12:06:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 68 = 12:08:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 70 = 12:10:00 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 72 = 12:12:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 74 = 12:14:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 76 = 12:16:00 8933 Černoch Karel TZL 6835 C 78 = 12:18:00 352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 80 = 12:20:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 82 = 12:22:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 84 = 12:24:00 980353 Prudík Jiří ASU 7001 C 86 = 12:26:00 330675 Procházka Josef KON 7219 C 88 = 12:28:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 90 = 12:30:00

Kategorie H45C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   185 m, 14 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 35 = 11:35:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 37 = 11:37:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 39 = 11:39:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 41 = 11:41:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 43 = 11:43:00 8789 Bialožyt Miroslav TRI 5701 C 45 = 11:45:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 47 = 11:47:00 52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 49 = 11:49:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 51 = 11:51:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 53 = 11:53:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 55 = 11:55:00 2020735 Frydrychovský Josef UOL 5900 C 57 = 11:57:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 59 = 11:59:00 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 61 = 12:01:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 63 = 12:03:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 65 = 12:05:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 67 = 12:07:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 69 = 12:09:00 889303 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 71 = 12:11:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 73 = 12:13:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 75 = 12:15:00 52462 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 77 = 12:17:00 neregistro 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 79 = 12:19:00 53369 Galík Svatopluk TZL 6301 C 81 = 12:21:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 83 = 12:23:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 85 = 12:25:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 87 = 12:27:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 89 = 12:29:00 8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 91 = 12:31:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 93 = 12:33:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 95 = 12:35:00

Kategorie H55C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   165 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 1 = 11:01:00 8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 3 = 11:03:00 53681 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 5 = 11:05:00 53804 Štěpáník Otakar OTK 5707 C 7 = 11:07:00 51530 Chalupa Tomáš KVS 5501 C 9 = 11:09:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 11 = 11:11:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 13 = 11:13:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 15 = 11:15:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 17 = 11:17:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 19 = 11:19:00 52616 Komárek Jaromír KSU 4900 C 21 = 11:21:00 8811 Pavelek Luděk AOP 5801 C 23 = 11:23:00 2021851 Šebela Bedřich KVS 5801 C 25 = 11:25:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 27 = 11:27:00 352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 29 = 11:29:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 31 = 11:31:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 33 = 11:33:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 35 = 11:35:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 37 = 11:37:00 53813 Wiedermann Jaroslav SKM 4905 C 39 = 11:39:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 41 = 11:41:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 43 = 11:43:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 433083 Šidla Antonín OTK 4601 C 49 = 11:49:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 51 = 11:51:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 53 = 11:53:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 55 = 11:55:00 301232 Volný Jiří SOP 5601 C 57 = 11:57:00

Kategorie H65C

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   155 m, 11 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51374 Diener Herbert MOV 4101 C 0 = 11:00:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 3 = 11:03:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 6 = 11:06:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 9 = 11:09:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 12 = 11:12:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 15 = 11:15:00 416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 18 = 11:18:00 1394310 Žemlík Jan TZL 4325 C 21 = 11:21:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 24 = 11:24:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 27 = 11:27:00 ......................... VAK C 30 = 11:30:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 33 = 11:33:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 36 = 11:36:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 39 = 11:39:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 42 = 11:42:00 426383 Šidla Jiří OTK 4001 C 45 = 11:45:00 51376 Kroča Josef MOV 4501 C 48 = 11:48:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 51 = 11:51:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 54 = 11:54:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 57 = 11:57:00

Kategorie HDR

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    45 m,  5 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 8663 Bruk Lukáš TRI 0901 C 0 = 11:00:00 49384 Bruk Tomáš TRI 0900 C 0 = 11:00:00 49382 Cienciala Filip TRI 0600 C 0 = 11:00:00 436421 Danysová Martina MOV 0051 C 0 = 11:00:00 neregistro 428290 Dorčák Tomáš MOV 0801 C 0 = 11:00:00 ? Good Julie SBR 0750 C 0 = 11:00:00 ? Hlaviznová Tereza UOL 1114 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Hloušek Jakub UOL 0114 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Hloušek Tomáš UOL 0113 C 0 = 11:00:00 neregistro 1400441 Holas Štěpán AOP 0900 C 0 = 11:00:00 53176 Holesz Stanislav TRI 0601 C 0 = 11:00:00 889275 Jelínek Jakub AOP 0601 C 0 = 11:00:00 51171 Kesely Dominik MOV 1001 C 0 = 11:00:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 0 = 11:00:00 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 0 = 11:00:00 neregistro 218973 Kundrata Vít JZL 0700 C 0 = 11:00:00 52706 Mališková Kristýna LCE 0552 C 0 = 11:00:00 ? Mikuš Matěj PTE 0808 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Pecka Matěj TJN 0901 C 0 = 11:00:00 ? Reichlová Lucie KSU 0850 C 0 = 11:00:00 ? Reichlová Pavla KSU 0888 C 0 = 11:00:00 426385 Riessler Štěpán OTK 0500 C 0 = 11:00:00 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 11:00:00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 0 = 11:00:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 0 = 11:00:00 neregistro 2058462 Tomanková Martina KSU 7552 C 0 = 11:00:00 ? Vavrdová Karolína PTE 0880 C 0 = 11:00:00 neregistro 234492 Vlachová Zuzana JPV 0777 C 0 = 11:00:00 ? Vlková Zuzana NNN C 0 = 11:00:00 neregistro 416124 Walaská Klára TRI 0950 C 0 = 11:00:00 9132 Šneider Kvido ASU 0000 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Štěpančíková Nikola LCE 0255 C 0 = 11:00:00 51372 Štětínská Tereza MOV 0751 C 0 = 11:00:00

Kategorie P3

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   135 m, 10 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 8885 Chmelařová Blanka NNN 6750 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Chromcová Eliška UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 8844 Dušek Václav PTE 7619 C 0 = 11:00:00 416082 Dvorský Ilja SKM 6103 C 0 = 11:00:00 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 0 = 11:00:00 301127 Fráňa Martin NNH 7802 C 0 = 11:00:00 ? Good Ludmila SBR XXX1 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Good Martin SBR XXX2 C 0 = 11:00:00 neregistro 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 0 = 11:00:00 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 0 = 11:00:00 ? Honkyšová Eva JPV 6350 C 0 = 11:00:00 neregistro 410352 Hájek Václav KYL 9800 C 0 = 11:00:00 416170 Hájková Petra KYL 9350 C 0 = 11:00:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 0 = 11:00:00 4777 Jurčák David SOP 7808 C 0 = 11:00:00 ? Konečná Kateřina NNN 7100 C 0 = 11:00:00 neregistro 51954 Labudík Milan VRB 6202 C 0 = 11:00:00 neregistro 8827 Mikšíková Kateřina PTE 7375 C 0 = 11:00:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 0 = 11:00:00 49364 Ratiborská Veronika JPV 8077 C 0 = 11:00:00 433092 Riessler Otto OTK 6800 C 0 = 11:00:00 51171 Ryšavá Ilona MOV 6251 C 0 = 11:00:00 410337 Smékalová Ivana JPV 8687 C 0 = 11:00:00 2045207 Smékalová Jana UOL 0001 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Stryková Vlasta KSU 7667 C 0 = 11:00:00 neregistro 1403416 Vavřík René LOV 7000 C 0 = 11:00:00 ? Vrtalová Gabriela UOL 6112 C 0 = 11:00:00 neregistro 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 0 = 11:00:00 neregistro 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 0 = 11:00:00 8826 Vítková Miroslava PTI 6952 C 0 = 11:00:00 2027210 Zatloukalová Eva SSU 7050 C 0 = 11:00:00 neregistro 52599 Čadilová Alena HSU 5050 C 0 = 11:00:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 11:00:00 51471 Šneider Miroslav ASU 7101 C 0 = 11:00:00 416716 Šneiderová Lucie ASU 0001 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Šotková Irena UOL 6113 C 0 = 11:00:00 neregistro 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 0 = 11:00:00

Kategorie T5

07.09.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   165 m, 12 kontrol           tištěno 05.09.2013   22:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ? Fuchs Vladimír NNN 6100 C 0 = 11:00:00 neregistro 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 0 = 11:00:00 ? Lerch Martin NNN 81 C 0 = 11:00:00 neregistro 8043 Minarčík Tomáš NNN 6112 C 0 = 11:00:00 neregistro 433097 Mička Lukáš SOP 9503 C 0 = 11:00:00 neregistro 253116 Valouch David SOP 9501 C 0 = 11:00:00 neregistro 210440 Vlach Jan JPV 8237 C 0 = 11:00:00 2050497 Vlach Pavel JPV 7925 C 0 = 11:00:00 434589 Vlachová Marcela NNN 6001 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Šotek Ivo UOL 6111 C 0 = 11:00:00 neregistro